Zmiana terminu wyjazdu?

Zmiana terminu wyjazdu?

Postautor: tenshi » środa - 18 lipca 2012, 22:24

Witam,
mam pytanie czy istnieje możliwość zmiany semestru w którym wyjeżdża się na Erasmusa? Czy jeśli początkowo zaznaczałam, iż chcę wyjechać na semestr zimowy, jest szansa aby przesunąć wyjazd na semestr letni?
Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.
tenshi

Re: Zmiana terminu wyjazdu?

Postautor: szkupg » czwartek - 19 lipca 2012, 11:22

Zmiana jest możliwa pod warunkiem pisemnej zgody Koordynatora Wydziałowego i powiadomienia BWZ UŁ o tej decyzji.
Na podstawie dostarczonego pisma ze zgodą Koordynatora do BWZ UŁ, wprowadzamy zmiany w USOSWEB i informujemy uczelnie partnerską o zmianie semestru. Student powinien również powiadomić uczelnie partnerską o zmianie semestru studiów.
szkupg
Administrator

Postautor: tenshi » niedziela - 22 lipca 2012, 19:09

Do kiedy najpóźniej można dokonać takie zmiany?
tenshi

Postautor: moderator » niedziela - 22 lipca 2012, 23:49

nie ma określonego terminu. wszystko zależy od tego, kiedy upływa termin wysyłania dokumentów i składania aplikacji w uczelni zagranicznej.
BWZ UŁ - wyjazdy z programu Erasmus
moderator

Postautor: tenshi » poniedziałek - 23 lipca 2012, 09:34

Czyli jeśli moje dokumenty aplikacyjne (na semestr zimowy) zostały już wysłane przeze mnie do uczelnii to nie mam możliwości zmiany terminu wyjazdu?
tenshi

Postautor: moderator » wtorek - 24 lipca 2012, 08:30

proszę pytać w uczelni zagranicznej, jeśli zezwolą na zmianę semestru, ze strony BWZ i Koordynatora wydziałowego nie powinno być przeszkód. z tym, że trzeba będzie ustalać nowy LA i PPUZ na sem. letni. oczywiście, jeśli dokona Pan/i zmiany proszę o tym fakcie powiadomić BWZ UŁ.
BWZ UŁ - wyjazdy z programu Erasmus
moderator

Wróć do Pytania do BWZ - studia