Zwrot częściowych kosztów podróży

Zwrot częściowych kosztów podróży

Postautor: kingaxyz » poniedziałek - 19 marca 2012, 22:54

Witam,
chciałam się dopytać jak wygląda ubieganie się o zwrot kosztów podróży.
Na stronie BWZ przeczytałam jakie były/są maksymalne kwoty zwrotu (150 albo 300zł) ale chciałam się dowiedzieć czy dziekan na poszczególnej uczelni (akurat ja studiuję na Wydziale Zarządzania) często przychyla się do takiej pisemnej prośby studenta?
Jeśli tak to np. można wliczać w to przylot/dojazd na uczelnię oraz powrót z niej (początek i koniec okresu wyjazdu w ramach Erasmusa), a także np. wizyty świąteczne?
Czy do wyboru są tylko:
1. dojazd na uczelnie/powrót z niej
2. przyjazdy okolicznościowe (odwiedziny/święta)
?? (chodzi mi po prostu czy się sumują czy po prostu trzeba wybrać)
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
kingaxyz

Re: Zwrot częściowych kosztów podróży

Postautor: moderator » środa - 21 marca 2012, 09:30

Obecnie kwoty na dofinansowanie kosztów podróży przyznane są każdemu studentowi z każdego wydziału. Należy po prostu złożyć oświadczenie o dofinansowanie kosztów podróży (do ściągnięcia ze strony bwz.uni.lodz.pl) oraz bilety. Można ubiegać się jedynie o zwrot kosztów na jeden przejazd TAM i jeden Z POWROTEM (niezależnie czy jest to dojazd do uczelni/przyjazd czy przyjazdy okolicznościowe).
BWZ UŁ - wyjazdy z programu Erasmus
moderator

Postautor: curly » środa - 09 maja 2012, 15:59

moderator pisze: Można ubiegać się jedynie o zwrot kosztów na jeden przejazd TAM i jeden Z POWROTEM (niezależnie czy jest to dojazd do uczelni/przyjazd czy przyjazdy okolicznościowe)

Czy oznacza to, że po powrocie należy złożyć wniosek o dofinansowanie na każdy z przejazdów osobno (przy czym łączna kwota zwrotu może wynosić do 600zl za oba przejazdy)?
curly

Postautor: Asia » środa - 09 maja 2012, 21:13

Tutaj jest info o tym:
http://bwz.uni.lodz.pl/llp-erasmus-stud ... ow-podrozy

Można łączyć kwoty z przejazdów do górnej granicy zwracanej kwoty, czyli możesz dostać max zwrot 150, albo 300 zł, zależy gdzie jedziesz.
Asia

Postautor: moderator » czwartek - 10 maja 2012, 09:18

Asia pisze:Tutaj jest info o tym:
http://bwz.uni.lodz.pl/llp-erasmus-stud ... ow-podrozy

Można łączyć kwoty z przejazdów do górnej granicy zwracanej kwoty, czyli możesz dostać max zwrot 150, albo 300 zł, zależy gdzie jedziesz.

Można ubiegać się o zwrot na podstawie tylko jednego przejazdu tam i jednego z powrotem, z tym że maksymalnie można uzyskać dofinansowanie w wysokości 150 zł (kraje sąsiadujące z Polską) lub 300 zł (pozostałe kraje) za oba przejazdy.
BWZ UŁ - wyjazdy z programu Erasmus
moderator

Wróć do Pytania do BWZ - studia